محصول

 خانه/محصول

آموزش جامع زبان انگلیسی امریکن فایل(تعاملی)

off
15%
http://www.ariana-online.com/images/products/american_english_2.png

299,000 تومان 254,150 تومان


این نرم افزار بر اساس کتاب های آموزشی زبان انگلیسی  American English File    "ویرایش دوم" با استفاده از فرمول جدید خود که شامل ایجاد اعتماد به نفس در  گفتار دانشجو، فرصت و انگیزه است، دانشجویان را به سرعت وادار به تکلم زبان  انگلیسی می کند و صرف مدتی کوتاه با بهره گیری از روش های درست و بنیادی  یادگیری زبان را تقویت می کند . 

 

دارای استاندارد بین المللی آموزش

CEFR =The  Common European Framework Of Reference

 

سری کتاب های  Amercan English File Second Edition   با استفاده از متن های غنی و به روز و همچنین با استفاده از گفتار طنز و تصاویر  کاریکاتور گونه ی خود دانشجویان را ترغیب به یادگیری زبان می کند . این سری  کتاب ها به طور بنیادین به آموزش صحیح گرامر، دایره لغات، نحوه ی صحیح تلفظ می  پردازد و این چند مهارت را به طرزی دقیق آموزش می دهد .  

 

از نقاط قوت  این بسته ، برنامه مدونی است که از درس ابتدایی این مجموعه برای آموزش نحوه  صحیح تلفظ حروف، کلمات و جملات زبان انگلیسی برای زبان آموزان در نظر گرفته شده  است.

 

امروزه با وجود پكيج خودآموز و شبيه‌ساز مكالمه  انگليسي بدون توقف كه در تمام شرايط و لحظات پشتيبان و ياور زبان آموز است، ترس  و دلهره معنايي ندارد و در مواردي كه واقعا نياز باشد، حتي با زبان مادري  خودتان شما را راهنمايي و هدايت مي‌كند تا به سرمنزل مقصود رهنمون گرديد.

 

از مشخصات بارز این مجموعه می توان به نکات زیر اشاره نمود:

• کلمات ضروری  و پرکاربرد را مشخص نموده اند، در نتیجه زبان آموز نیاز به حفظ کلماتی که فقط  یکبار شنیده شده (کم بسامد) و فراموش خواهند شد ندارد، در ضمن در پایان کتاب  بخشی به نام Vocabulary Bank به صورت  تصویری، زبان آموزان را به یادگیری لغات مورد نیاز تشویق می نماید.

 

• بخش Reading   را با هدف به حداکثر رساندن خواندن موثر طراحی شده است ، بدین معنی که در این  قسمت زبان آموز به طور کاملا هدفمند فقط به سوالات این بخش پاسخ می دهد و از  مهارت خواندن نهایت استفاده را می برد. متن ها گزینه ای از اخبار، روزنامه ها و  وب سایت هایی هستند که به طور روزمره مورد استفاده هر فردی است.

 

• قسمت Writing   را به گونه ای جالب برنامه ریزی شده است  که زبان آموز از اصول نوشتن آگاه می  گردد و گام به گام با این مهارت آشنا می شود. در این بخش در قالب مکاتبه های  تجاری و شخصی، گرامر و لغت تدریس شده در درس به کار برده می شود.

 

• در قسمت  Pronunciation به دغدغه اساسی هر زبان  آموز که نحوه بیان حروف، کلمات و جملات است پایان داده می شود و با نرم افزار  مناسب، با تکرار کلمات و جملات طرز بیان صحیح را فرا می گیرند.

 

• در قسمت  Listening به صورتی کاملا نوین، با  مکالمه ها و مطالب شنیدنی با کیفیت بالا و به روز، زبان آموز با فنون جواب دهی  به این بخش آشنا شده و این مهارت تقویت می گردد.

 

• یکی دیگر از  ویژگی های این مجموعه، فراهم آوردن شرایطی است که زبان آموزان به طور موثر در  روند زبان آموزی خود نقش کلیدی ایفا کنند تا از استاد محوری پرهیز شود. بالطبع  در چنین محیطی زبان آموز با رغبت بیشتری تمایل به صحبت کردن خواهد داشت و مهارت  Speaking  به طور چشمگیری ارتقاء می  یابد.

 

• آخرین و مهم ترین نکته در مورد مجموعه American  English File این است که سطح این کتاب  ها منطبق با استاندارد بین المللی Common European Framework-CEF تدوین  شده اند . در نتیجه هر زبان آموز پس از اتمام هر کتاب می تواند ادعا کند که  مرحله ای را گذرانده و به مرحله ای بالاتر رسیده است. 

 

 

 دارای دوره های تکمیلی تا 6سطح 

 
 1. مشخص شدن سطح زبان  کاربر  با امتحان تعین سطح  رایگان
 2. خود آموز دوطرفه با امکان تشخیص خودکار گفتار
 3.  تمرین های  مرتبط با دروس
 4. ارائه نمودار گزارش تفضیلی پیشرفت  آموزشی زبان آموز
 5. شبیه سازی مکالمه با یک انگلیسی زبان
 6. راهنمای کامل نحوه استفاده از برنامه
 7. دسترسی سریع به کلیه صداها، فیلمها و تمرینات  فقط با یک کلیک ماوس
 8. مالتی مدیا (بهره گیری از صدا، تصویر، فیلم،نوشتار و... برای درک بهتر مفاهیم
 9. دیکشنری انگلیسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی  به همراه فونتیک انگلیسی لغات و تلفظ لغات با لهجه آمریکایی
 10. متن کامل کتابهای دانش آموز، تمرین، فیلم و معلم
 11. امکان حل و تصحیح هوشمند کلیه تمرینهای کتاب
 12. نمایش متن قسمتهای شنیداری   (Audio Scripts) 
 13. گرامر  کلیه درسها و آموزش محاوره ای دستور زبان به همراه تمرینات مربوطه
 14. گفتار با قابلیت تکرار کلیه درسها با کیفیت  بسیار بالا به تفکیک جمله
 15. فیلم مرتبط با دروس به همراه متن انگلسیی
 16. فعالیتهای شنیداری و گفتاری همراه تمرین
 17. تمرکز بر روی درستی و روان بودن مطالب
 18. یادگیری تلفظها و واژه های کاربردی جهت افزایش سطح اطلاعات گفتاری
 19. طبقه بندی درسها و بخشهای کتاب بر اساس نکات مفهومی
 20. خدمات و پشتیبانی رایگان
 21. قابل استفاده به صورت نیمه حضوری وغیر حضوری
 22. دارا بودن صفحات هوشمند مناسب جهت اساتید
 23. ثبت نکات و یادداشت برداری برای یاد آوری مطالب
 24. قابلیت چاپ صفحات به همراه کلیه تغییرات و نوشته های کاربر
 25. محیطی کاملا چند رسانه ای و جذاب با کاربری  بسیار آسان
 26. امکان ثبت یادداشت متنی، رنگی کردن و رسم خط
 27. امکان ضبط و پخش صدای کاربر

ارائه ويرايش دوم اين مجموعه به همراه مزيت ها و  تغييرات اعمال شده در ويرايش اول اين کتاب گامي مهم در راستاي پيشبرد اهداف  زبان آموزان مطابق با نوآوري هاي آموزشي محسوب مي شود. در حال حاضر اين مجموعه  به روزترين و جديدترين دوره آموزشي در زمينه تقويت مهارت گفتاري و مکالمه مي  باشد .

 

  زبان + انگيزه =  فرصت ، شعار مجموعه جديد مي باشد. 

 

 

در مهارت های اکتسابی

·قابلیت درک و بکار بردن اصطلاحات روزمره

· معرفی خود و دیگران

·پرسش و پاسخ درباره اطلاعات فردی از قبیل محل سکونت  و مسایل مرتبط به تعاملات ساده در صورتیکه طرف دیگر واضح و آرام سخن بگوید و در  صورت نیازهمراهی کند. 

·صحبت  کردن، سوال پرسیدن، و یا پاسخ دادن در مورد گذشته

·قابلیت درک جملات و اصطلاحات متداول مورد نیاز و  مرتبط از قبیل امور روزمره مانند خرید، اطلاعات شخصی، مشاغل و غیره

· برقراری ارتباط در امور ساده و تبادل اطلاعات مورد  نیاز، توصیف محیط زندگی، کار و سابقه

·قابلیت درک امور مرتبط به کار، مدرسه، اوقات فراغت  و غیره و مدیریت کردن موقعیت هایی که احتمالا در سفر یا موارد مشابه ایجاد می  شود

 

در مهارت شنیداری

·زبان آموزان ساختار و لغات پرکاربرد در حیطه علایق  و امور شخصی را یاد می گیرند (برای مثال اطلاعات پایه و اولیه در خصوص شخص یا  خانواده، خرید، محل زندگی، و شغل). زبان آموزان قادر به فهم نکات اصلی پیامهای  کوتاه، ساده، و شفاف می باشند.

·زبان آموز قادر به فهم نکات اصلی درمتون استاندارد و واضح پیرامون موضوعات  آشنا همچون محیط کار، مدرسه، اوقات فراغت، و ... می باشد. همچنین زبان آموز می  تواند بسیاری از برنامه های رادیویی و تلویزیونی پیرامون امور جاری و یا  موضوعاتی که درحیطه علایق شخصی و کاری وی قرار می گیرد، در صورتیکه بصورت آرام  و واضح پخش شود، را درک نماید.

·در صورتیکه موضوع تا حدی آشنا باشد زبان آموز قادر به درک و فهم متون طولانی و  سخنرانی هایی که حتی حاوی مباحث پیچیده است نیز می باشد. وی قادر به فهم اکثر  برنامه های تلویزیونی و برنامه های پیرامون امور جاری می باشد و میتواند اکثر  فیلمها با گویش استاندارد را بفهمد.

 

در مهارت خواندن و درک مطلب

·زبان آموزان خواندن متون کوتاه و ساده را فراگرفته و قادر به یافتن اطلاعات  مشخص در متون ساده و روزمره هم چون تبلیغات، منوی رستوران، جداول زمانی می  باشند، همچنین قادر به درک نامه های شخصی کوتاه می باشند.

·زبان آموز قادر به درک و فهم متون حاوی لغات  پرکاربرد و یا زبان روزمره مربوط به شغل وی می باشد. همچنین آنها قادر به درک  توصیفات وقایع، احساسات و یا آرزومندی ها در نامه های شخصی نیز می باشند.

·زبان آموز مقالات و گزارشهای مربوط به مشکلات جاری  را که در آنها نویسنده دیدگاه خاصی دارد را خوانده و میفهمد. همچنین وی قادر به  فهم آثار و صناعات ادبی نیز می باشد.

 

در مهارت نوشتار

·زبان آموزان نوشتن یادداشتها و پیامهای کوتاه و  ساده در مورد مسائل و احتیاجات روزمره را فرا می گیرد، و قادر خواهند بود نامه  های شخصی ساده را بنویسد.

· قابلیت درک امور مرتبط به کار، مدرسه، اوقات فراغت و غیره و مدیریت کردن  موقعیت هایی که احتمالا در سفر یا موارد مشابه ایجاد می شود

·نگارش متون یا مطرح نمودن موضوعاتی که قبلا درباره  آن ها بحث شده است یا مورد علاقه فردی فراگیران است

·توصیف تجربیات، حوادث، رویاها، آرزوها و .... با  ذکر توضیحات و دلایل برای نقطه نظرات مختلف

·زبان آموز قادر به نوشتن متون متصل ساده پیرامون  موضوعات آشنا و یا در حیطه علایق شخصی می باشد. زبان آموزهمچنین قادر به نوشتن  نامه های شخصی با توصیف تجربیات و یا احساسات خود می باشند.

·بحث درباره موضوعات متنوع و ارائه نقطه نظرات همراه  با نقاط قوت و ضعف استدلات مختلف

·زبان آموز قادر به نوشتن متون واضح و با جزئیات در موضوعات مختلف پیرامون  علایق خود می باشد.

·همچنین وی  قادر به نوشتن مقاله و یا گزارش در ارائه اطلاعات و یا دلایل در حمایت و یا رد  یک دیدگاه خاص دارد. همچنین وی قادر به نوشتن نامه های متنوع شخصی می باشد.

 

در بخش مکالمه

·زبان آموز می تواند با برخورداری از فصاحت و بلاغت  و بصورت فی البداهه وارد مکالمات شده که این گفتمان معمول با انگلیسی زبان ها  را میسر می سازد. وی میتواند در مکالمات حول موضوعات آشنا نقش فعال داشته باشد.

·زبان آموز قادر به انجام مکالمه در اکثر موقعیتهایی  که در هنگام سفر با آنها روبرو می شود می باشد. وی همچنین می تواند بدون آمادگی  قبلی وارد گفتگو حول موضوعات آشنا، موضوعات مربوط به امور روزمره، و یا مورد  علاقه خود شود.

·زبان آموز  قادر به انجام گفتمان پیرامون مسائل روزمره و تبادل اطلاعات شخصی می باشد. وی  همچنین توانانی گفتگو در موضوعات آشنا را کسب می نماید. اگرچه زبان آموز هنوز  به توانایی درک کافی جهت ادامه مکالمه نرسیده است، ولی لفات، و ساختارهایی جهت  توصیف ساده خود، خانواده خود، اطرافیان، محیط زندگی، سوابق تحصیلی، و شغل خود  را آموخته است.

 

آموزش نکات گرامری به صورت (deductive)

Deductive به  این معنی است که این کتب به همه مباحث گرامری پر کاربرد در مکالمه می پردازد  اما با ارائه مثال های متعدد به آموزش مباحث گرامری پرداخته و دیدگاه تئوری  نسبت  به آموزش گرامر ندارد. این نوع آموزش در دنیای مدرن امروز به زبان آموزان  عزیز این فرصت را می دهد تا نکات گرامری را لمس و قابلیت استفاده از نکات  تدریس  شده توسط این متد را در مکالمه پیدا کنند.

تمام متن های موجود در این کتاب مدرن و با دنیای  امروزه تطبیق کامل دارند. هر چقدر دانش پژوه  با دیدگاه جامع شناسی (Sociology Approach) به یادگیری  زبان پرداخته و معلومات عمومی خود را در زمینه های متفاوت اجتماعی افزایش دهد،  مهارت ایده پردازی و تخیل خود که هر دو نقش شایانی در یادگیری زبان دارند کمک  بیشتری می کند

پس از پایان دوره‌ قادر خواهید بود:

دوره‌ی مقدماتی زبان انگلیسی برای بزرگسالان

• جملات نسبتا کاملی را در زمینه‌ی اعداد تقویمی، ماه‌ها و فصول، غذا و نوشیدنی، اماکن و تعطیلات، روتین روزانه، آب و هوا و تلفن یا اینترنت بیان کرده و سوالاتی در خصوص این موضوعات بپرسید.

• مشخصات کامل‌تری چون سن، محل تولد، شماره تلفن و آدرس، علایق و تفریحات خود را ارائه داده و با استفاده از زمان‌های حال، گذشته‌ و آینده جملات خبری، منفی و سوالی بسازید.

• هنگام صحبت به تلفظ حروف انگلیسی، ریتم جملات، آهنگ کلمات و نحوه‌ی اتصال دو آوا دقت کنید.

دوره پیش‌متوسطه آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

• جملات کاملی را در زمینه‌ی خصوصیات ظاهری و رفتاری افراد، مسافرت و موضوعات مرتبط با سفر، خرید و مراکز خرید، حیوانات و طبیعت، بیوگرافی افراد، فعالیت‌های ورزشی، ابراز احساسات و... بیان کرده و سوالاتی در خصوص جزئیات زمان، مکان و حالت وقوع این موضوعات بپرسید.

• حروف اضافه‌‌ی مختص زمان، مکان و قیود حالت را در جمله‌سازی مدنظر قرار داده و آنها را در ترکیب با حالت‌های پیچیده‌‌ی زمان افعال، صفت‌های برتری و تفضیلی، پیش‌بینی وقوع اتفاقات، ارائه‌ی پیشنهاد و جملات شرطی و... مورد استفاده قرار دهید.

• مفهوم موضوعات پرکاربرد و اخبار روز را درک کرده، عبارات روز جامعه‌ی انگلیسی‌زبان دنیا را فرا بگیرید و شیوه‌ی استفاده از برخی از اصطلاحات را در قالب عناوین تک کلمه‌ای یا عبارات وایرال بیاموزید.

دوره متوسطه آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

• جملات کاملی را در زمینه‌ی عادات غذایی و پخت و پز، حمل و نقل و سفر، ورزش و تفریح، تحصیل و کار، لوازم الکترونیکی و تلفن، جرائم و جنایات و... بیان کرده و سوالات صحیحی در خصوص جزئیات زمان، مکان و حالت وقوع این موضوعات بپرسید.

• با حروف اضافه‌‌ی مختص زمان، مکان و قیود حالت به درستی جمله بسازید و آنها را در ترکیب با حالت‌های پیچیده‌‌ی افعال مجهول، افعال مختص پیشنهاد، اجبار و امتناع و انواع جملات شرطی مورد استفاده قرار دهید.

• اخبار روز در زمینه‌های مختلف را درک کنید، عبارات روز جامعه‌ی انگلیسی‌زبان دنیا را استفاده کرده و از اصطلاحات وایرال برای بیان جملات روان استفاده کنید.

دوره فوق متوسطه آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان

• انواعی از جملات پیچیده و طولانی را در زمینه‌ی جراحات و صدمات، صنعت پوشاک و مد، محیط زیست و اقلیم، صنعت رسانه و تبلیغات، کسب و کارها و علوم مختلف و... در حالات مختلف سوالی، منفی و خبری بیان کرده و در خصوص جزئیات زمان، مکان و حالت وقوع این موضوعات به اظهار نظر، مخالفت یا بیان دلیل بپردازید.

• به کمک آشنایی با دایره‌ی واژگان تخصصی در مباحث درسی، خواهید توانست اشکال پیشرفته‌ی افعال مجهول و شرطی، نقل قول مستقیم و غیرمستقیم، ایجاد الزام و... را درک کرده و در صحبت خود از آنها استفاده کنید.

• لهجه‌ی انگلیسی خود را با توجه به مکث‌های میان‌جمله‌ای، حروف خاموش و اتصال حروف در کلمات متوالی و... تقویت کنید و با انجام تمرین‌های مختلف موجود در کتاب، به تفاوت لحن‌ جملات دوستانه، رسمی، بی‌تفاوت و... پی ببرید.

دوره‌ی پیشرفته‌ی زبان انگلیسی برای بزرگسالان

• در خصوص طیف گسترده‌ای از موضوعات انتزاعی به بحث و گفتگو بپردازید، با بیان دلایل کافی موافقت یا مخالف خود با نظر دیگران را ابراز کنید و به معنای ضمنی متون طولانی و با جزئیات پی ببرید.

• مفاهیم و ایده‌ها را به شکلی روان، خودجوش و بدون نیاز به جستجوی عبارات بیان کنید و از دانش زبان انگلیسی خود به صورت منعطف و موثر برای مقاصد اجتماعی، علمی و حرفه‌ای استفاده کنید.

• درباره‌ی رویدادها و مسائل مربوط به اخبار و تأثیر آنها روی افراد صحبت کنید و در خصوص جزئیات ظاهری افراد، اماکن، شرکت‌ها، آثار هنری و... به تفصیل صحبت کنید.