WhatsApp logo

جزئیات محصول

https://www.ariana-online.com/images/products/nonstop25_Package_USB.png
% 5

زبان انگلیسی بدون توقف 2پلاس (فلش)

835,000 تومان 793,250 تومان

دسته‌بندی‎‌‌ها:
اشتراک:
کلیه محصولات صرفا به صورت دانلودی ارائه می شوند.

 مجوز  انتشار نرم افزار

 

 این محصول بر روی فلش مموری 16 گیگابایت عرضه می شود و به صورت پرتابل قابل اجرا بر روی سیستم های متعدد می باشد .

 اين بسته زبان آموز را برای برقراری  ارتباط موفق و توام با اعتماد به نفس با جهان خارج، اعم از انگلیسی‌زبان‌ها و  غیر انگلیسی زبان‌هایی که به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند آماده می‌سازد.

تصور موقعيت مواجه شدن با يك فرد انگليسي زبان و  صحبت كردن با وي براي بسياري از دانش آموزان و دانشجويان ترس و دلهره را به  همراه داشته و دارد. اما آيا هنوز هم با تصور اين موقعيت مضطرب مي‌شويد

امروزه با وجود پكيج خودآموز و شبيه‌ساز مكالمه  انگليسي بدون توقف كه در تمام شرايط و لحظات پشتيبان و ياور زبان آموز است، ترس  و دلهره معنايي ندارد و در مواردي كه واقعا نياز باشد، حتي با زبان مادري  خودتان شما را راهنمايي و هدايت مي‌كند تا به سرمنزل مقصود رهنمون گرديد. 

از ویژگیهای بارز نرم افزار می توان به موارد زیراشاره نمود:

تعیین سطح: هر کاربر می تواند قبل از شروع به کار با نرم افزار ، با استفاده از این امکان برنامه به ارزیابی سطح زبانی خود بپردازد.

  نیاز به کتابی که کلمات را به صورت دسته بندی شده بر اساس محتوا در کنار کتاب های عمومی دوره های زبان انگلیسی آموزش دهد،همیشه مشهوده بوده و هست.

  آریانا پس از تحقیقات طولانی کتاب Oxford Word Skills را برای این منظور انتخاب و در اختیار زبان آموزان خود قرار داد.

  “کتابی سه سطحی، دسته بندی شده بر اساس موضوع که کلمات را در گرامر و محتوای مرتبط آموزش می دهد.”

  کتاب به گونه ای طراحی شده که توانایی یادگیری واژگان را در زبان آموزان تقویت و بهبود بخشد.

  کلمات به نحو کوتاه و واضح روشن سازی می شوند و موقعیت های تمرینی زیادی برای استفاده از کلمات در طول دروس ایجاد می شود.

  مهم ترین مولفه این کتاب ها آن است که اعتماد به نفس لازم برای استفاده کلمات را در شرایط های روزمره به زبان آموزان می دهد.

  دروس کتاب دارای ساختاری بسیار ساده و کاربردی هستند به اینگونه که در ابتدا کلمات به دو روش جدول کلمات و معانی آنها به زبان ساده و یا متن یا گفتگو ارائه می شوند و پس از آن تمرینات ارائه می گردند.

  اما نکته ای که کتاب Oxford Word Skills را از بقیه رقیبانش کاملا متفاوت می کند بخش هایی به نام Spotlight است.

  این بخش با تحقیقات چند ساله ی بخش آموزش زبان دانشگاه آکسفورد به این کتاب اضافه شده و هدف آن آموزش نکات زبانی ظریفی است که به طور معمول توسط زبان آموزان نادیده گرفته می شود مانند معانی دوم و یا شدت مفهومی کلمات و یا معانی متفاوت در اصطلاحات.

  در پایان هر بخش محتوایی، یک بخش با عنوان Review وجود دارد، که شامل تمرینات اضافه برای محکم شدن مفهوم کلمات در ذهن زبان آموزان می باشد.

 

RolePlay شبیه ساز مکالمه

زبان آموز می تواند به جای یک و یا تمام شخصیت های متن مربوطه قرار گرفته و به صورت هوشمند با کامپیوتر به دیالوگ پرداخته و در پایان صدای خود را به جای آن شخصیت گوش نماید. به عبارت دیگر نرم افزار صدای کاربر را تحلیل نموده و لغاتی که وی ادا می نماید را تشخیص می دهد و در صورت عدم انطباق لغات ادا شده با لغات مورد نظر، اجازه دسترسی به جمله و یا لغات بعدی به کاربر داده نمی شود.

Pronounce check تصحیح لهجه

زبان آموز با استفاده از این ابزار می تواند به مقایسه صدای خود با صدای  اصلی بپردازد. به عبارت دیگر در صورتی که لغات به درستی ادا شوند، نرم  افزار صدای زبان آموز را تحلیل و نمودار آن را به دو صورت رسم می نماید.  لذا کاربر می تواند با شنیدن مجدد صدای اصلی و نیز صدای ضبط شده خود، به  قضاوت بنشیند و در صورت نیاز به تمرین بیشتر بپردازد. 

بخش گرامر

در بخش گرامر، فیلم های گرامر به زبان فارسی با توضیح کامل ، آورده شده است  که کلیه نیازهای گرامری زبان آموزان را پوشش می دهد.در بخش گرامر و تلفظ  نیز ، فیلم هایی با توضیح کامل ، آورده شده است که کلیه نیازهای زبان  آموزان را در این زمینه  پوشش می دهد.

حل تمرین

امکان حل و تصحیح هوشمند کلیه تمرینهای کتابهای دانش آموز، تمرین و فیلم

 برخی از تمرین ها، دارای جای خالی برای درج پاسخ کاربر می باشد که در این نرم  افزار، کاربر می تواند بلافاصله از صحت اطلاعات وارد شده آگاهی کسب نماید. 

ارائه گزارش تفضیلی

ارائه گزارش تفصیلی پیشرفت آموزشی زبان آموز در بخش های مختلف.  

استاد راهنما

 فیلم های استاد راهنما در تمامی دروس اضافه شدن فیلمهای آموزشی مرتبط با بخشهای
Reading
Lesson Goals
Vocabulary
Photo Story
Conversation

شبیه ساز مکالمه

امکان صحبت کردن جای شخصیت های فیلم و گوش کردن فیلم با صدای کاربر امکان نمایش فیلم هر درس امکان نمایش زیرنویس فیلم و نمایش انتخابی آنها (فارسی و انگلیسی) امکان تکرار فیلم به صورت جمله به جمله

پشتیبانی لغت‌نامه انگلیسی به فارسی، انگلیسی به  انگلیسی به‌همراه تلفظ لغات.

افزودن نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند*