محصول

 خانه/محصول

اپلیکیشن واقعیت مجازی

off
10%
http://www.ariana-online.com/Images/Products/BoxVR2.png

100,000 تومان 90,000 تومان


 مجوز  انتشار نرم افزار

 

تصور موقعيت مواجه شدن با يك فرد انگليسي زبان و  صحبت كردن با وي براي بسياري از دانش آموزان و دانشجويان ترس و دلهره را به  همراه داشته و دارد. اما آيا هنوز هم با تصور اين موقعيت مضطرب مي‌شويد

به ذهنتان اجازه دهید دنیای آینده را تجربه کند ----

دوست دارید برای یادگیری زبان به نقاط مختلف دنیا سفر کنید و در همان مکان زبان بومی شان را یاد بگیرید؟ با اپلیکیشن واقعیت مجازی آموزش زبان آریانا، آموزش زبان های مختلف را در دنیایی شبیه سازی شده فرا بگیرید.

واقعیت مجازی مانند دیدن رویا با چشمانی باز است.

تکنولوژی واقعیت مجازی (VR) جدیدترین و جذابترین سیستم یادگیری زبان در دنیا می باشد. با این تکنولوژی دنیای واقعی برای شما شبیه سازی می شود و به جای اینکه تصاویر، متن ها و… برای یادگیری زبان در اختیارتان قرارگیرد، شما را به درون این تصاویر می برد و با حضور در یک دنیای شبیه سازی شده، تجربه منحصر به فردی از یادگیری را برایتان ایجاد می کند. تکنولوژی واقعیت مجازی تنها به گزینه‌های سرگرم کننده محدود نیست، بلکه به شما این امکان را می‌دهد تا در کنار سرگرمی، مهارت‌های دیگر از جمله یادگیری زبان های مختلف را نیز تقویت کنید.

واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، آینده دنیای ماستدر اپلیکیشن واقعیت مجازی آموزش زبان آریانا از طریق شبیه‌سازی‌هایی که با VR انجام می‌شود؛ آموزش برای مخاطب بسیار جذابتر و آسانتر خواهد بود. به این صورت که زبان‌آموز با استفاده از هدست VR، وارد محیطی شبیه سازی شده و مثلا انگلیسی زبان می‌شود و با تعامل با افراد بومی انگلیسی زبان در آن محیط، آموزش می‌بیند. پلتفرم آریانا یک پلتفرم تعاملی است و زبان آموز یک سیستم آموزشی تعاملی را تجربه می کند که در آن فرد با قرار گرفتن در محیط ها و شرایط مختلف و تجربه ی نزدیک به واقعیت، قادر خواهد بود در تعامل با محیط یادگیری فعالانه ای داشته باشد که این امر موجب تقویت چشمگیر مهارت های زبانی افراد می شود.

ما با الهام از رویاهای شما دنیایی مجازی خلق می کنیم

تا رویاهایتان را در آن تجربه کنید

اپلیکیشن واقعیت مجازی زبان آریانا شامل دو بخش است:

یک ربات معلم هوشمند که به تدریس مباحث درسی می پردازد . در این بخش شما در شرایط واقعی مانند رزرو هتل ، صحبت کردن بافروشنده یک فروشگاه، سفارش غذا در رستوران و تاکسی گرفتن قرار می گیرید ، در هر یک از این شرایط شخصی با شما صحبت می کند و شما براساس لیستی از پاسخ های احتمالی پیش رو با او ارتباط برقرار می کنید.

مکان ها و شهرهای شبیه سازی شده که شما و افراد دیگر می توانید در آنجا به صورت مجازی حضور یابید و به مکالمه صوتی آنلاین با یکدیگر بپردازید. در این سیستم هر شخص دارای یک آواتار سه بعدی مخصوص خود است. افراد می توانند یکدیگر را مشاهده کنند و به گفت گو بپردازند گویی در این مکان حضور دارند. آواتارها سه بعدی بوده و متحرکت هستند و می توانند واکنش های شخص صاحب آواتار را نمایش دهند.

با تکنولوژی واقعیت افزوده می توانید دنیایی منحصر به فرد را مشاهده کنید.

دوست دارید برای یادگیری زبان به نقاط مختلف دنیا سفر کنید و در همان مکان زبان بومی شان را یاد بگیرید؟


با پلتفرم واقعیت مجازی آموزش زبان، در خانه بنشید و به کشورها و اماکن مختلف سفر کنید، می توانید در زیر برج ایفل ظاهر شوید و با یک نیتیو زبان فرانسه شروع به گفتگو کنید. به خیابان های لندن بروید و سوار در اتوبوس های قرمز با افراد مجازی حاضر در آن به گفتگو به زبان انگلیسی بپردازید. با اپلیکیشین واقعیت مجازی محصول تیم آریانا هم سفر به اماکن هیجان انگیز را تجربه کنید هم همزمان به یادگیری زبان موردعلاقه تان بپردازید.

می خواهید مکالمه صحیح خرید از فروشگاه ها یا رزرو هتل ها را یاد بگیرید؟با اپلیکیشن واقعیت مجازی آموزش زبان آریانا می توانید در مکان مورد نظر به صورت مجازی حضور یابید و با کاراکتر هوشمند فروشنده حاضر در محیط به صورت آنلاین مکالمه کنید. با استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی، شرایط واقعی یک پروسه خرید از فروشگاه شبیه سازی شده و تمامی مکالمات سفارش و یا خرید را می توانید در این محیط یاد بگیرید. آواتار فروشنده با استفاده از هوش مصنوعی پاسخ های شما را بررسی و درستی یا غلط بودن مکالمه مثل تلفظ کلمات را چک می کند.

می خواهید یک مکالمه واقعی را تجربه کنید؟وارد محیط های شبیه سازی شده مختلف شوید و با افراد حاضر در آن به صورت انلاین مکالمه کنید و درباره موضوعات مختلف به زبان های مختلف گفت گو کنید. آیا تا به امروز برای یادگیری لغات سعی می کردید آن ها را از روی عکس یا نوشته حفظ کنید؟ حالا با اپلیکیشن واقعیت مجازی اموزش زبان محصول شرکت آریانا می توانید وارد محیط شبیه سازی شده شوید و تمامی اشیا، جانواران و…. را به صورت سه بعدی در مقابل خود مشاهده کنید و به یادگیری نام معادل انگلیسی، فرانسوی و …. آن ها بپردازید.