محصول

 خانه/محصول

زبان انگلیسی بدون توقف 2پلاس (فلش)

off
5%
http://www.ariana-online.com/images/products/nonstop25_Package_USB.png

525,000 تومان 498,750 تومان

این محصول بر روی فلش مموری 16 گیگابایت عرضه می شود و به صورت پرتابل قابل اجرا بر روی سیستم های متعدد می باشد .

اين بسته آموزشي در 6 سطح و بر اساس کتاب های بسیار جذاب و پرمخاطبTopNotch  نگارش دوم براي كاربران فارسي زبان طراحی شد كه از نرم‌افزاري هوشمند و كاملا ايراني براي شبيه سازي مكالمه با كامپيوتر بهره‌مند گرديد.


 اين بسته زبان آموز را برای برقراری ارتباط موفق و توام با اعتماد به نفس با جهان خارج، اعم از انگلیسی‌زبان‌ها و غیر انگلیسی زبان‌هایی که به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند آماده می‌سازد.

 تصور موقعيت مواجه شدن با يك فرد انگليسي زبان و صحبت كردن با وي براي بسياري از دانش آموزان و دانشجويان ترس و دلهره را به همراه داشته و دارد. اما آيا هنوز هم با تصور اين موقعيت مضطرب مي‌شويد؟

 امروزه با وجود پكيج خودآموز و شبيه‌ساز مكالمه انگليسي بدون توقف كه در تمام شرايط و لحظات پشتيبان و ياور زبان آموز است، ترس و دلهره معنايي ندارد و در مواردي كه واقعا نياز باشد، حتي با زبان مادري خودتان شما را راهنمايي و هدايت مي‌كند تا به سرمنزل مقصود رهنمون گرديد.


از مشخصات بارز این مجموعه می توان به نکات زیر اشاره نمود:

  • هر درس شامل کلمات جديد، گرامر ، اصطلاحات کاربردي و اجتماعي زبان در قالب محتواي چهارگانه مهارتي است و با تبيين شفاف اهداف ارتباطي، آغاز و با تمرين‌هاي کنترل شده و آزاد مکالمه خاتمه مي‌يابد.
  • در اين متد، زبان‌آموز با مراقبت تمام و به‌صورت موثر و قابل فهم در معرض انگليسي طبيعي و معتبر قرار مي‌گيرد و براي تبيين گرامر، مثال‌هاي متنوعي از محاوره واقعي آورده مي‌شود.
  • اين بسته