WhatsApp logo

جزئیات محصول

https://www.ariana-online.com/images/products/marketleader1.png
% 20

آموزش زبان بازرگانی و تجاری مارکت لیدر

299,000 تومان 239,200 تومان

دسته‌بندی‎‌‌ها:
اشتراک:
کلیه محصولات صرفا به صورت دانلودی ارائه می شوند.

دوره‌های انگلیسی تجاری یا انگلیسی بازرگانی به زبان‌آموزان چگونگی و نحوه رسمی صحبت‌کردن با گرایش تجاری در موقعیت‌های مختلف کسب و کار و بازرگانی را آموزش می‌دهند.

همه ما می‌دانیم که یادگیری مکالمات و مکاتبات به زبان انگلیسی در کسب و کار جزء نیازهای اولیه و الزامات هر بازرگان یا مدیریتیست که با شرکت‌های خارجی مراوده و یا در محیط بین‌المللی کار می‌کنند.

بعلاوه آن، کسانی‌که قصد مهاجرت دارند یا متقاضی استخدام در شرکت‌های خارجی هستند و… نیز برای بهتر برگزار نمودن مصاحبه سفارت و یا مصاحبه‌کاری به آن نیاز دارند.

انگلیسی تجاری برای زبان‌آموزان مختلف با توجه به نیاز خود معانی مختلفی دارد. برای بعضی، انگلیسی تجاری به معنی یادگیری مهارت‌های مختلف در نحوه برگزاری جلسات، چگونگی گزارش‌دهی کاری به همکاران و یا شریک تجاری، ‌چگونگی انجام مذاکرات، چگونگی نوشتن ایمیل و یا مکاتبات کاری، برگزاری سخنرانی‌ها و…

بوده و برای بعضی دیگر تمرکز بر یادگیری و نحوه استفاده از کلمات، اصطلاحات و موضوعات مرتبط با دنیای کسب و کار و اقتصاد بین‌الملل می‌باشد.

همچنین این دوره‌ها بدلیل این‌که به شما چگونگی رسمی صحبت‌کردن را آموزش می‌دهند به عنوان یکی از پیش نیازهای آزمون‌های مهارت‌های بین‌المللی، آیلتس و یا تافل در نظر گرفته می‌شوند.

محتوای دوره

 نرم افزار اين بسته آموزشي در پنج سطح و  بر اساس کتاب های Market Leader براي كاربران فارسي زبان طراحی شد كه از  نرم‌افزاري هوشمند و كاملا ايراني براي شبيه سازي مكالمه با كامپيوتر بهره‌مند  گرديد.

 دوره‌های مکالمه‌ی تجاری با هدف ارتقاء  سطح علمی و محاوره‌ای زبان‌آموزان خصوصاً در بخش تجارت به خصوص برای مدیران،  کارمندان، متخصصان و تمامی افرادی که به نوعی با دنیای تجارت ارتباط دارند  برنامه‌ریزی شده است.

دوره آموزش زبان بازرگانی که پس از سال‌ها  تحقیق و پژوهش، منتشر شد، شرکت‌کنندگان را قادر می‌سازد که در شرایط کاری واقعی  به زبان انگلیسی با دیگران ارتباط برقرار کنند.

 در این دوره‌ها زبان‌آموزان با الگوها و  کلیشه‌های مکالمه‌ی رایج در ارتباطات و مکالمات در سطح بین‌المللی آشنا شده و  قادر خواهند بود نیازهای مکالمه‌ی خود را در زمینه‌های مختلف کاری تقویت نمایند.

 برقراري تماس‌هاي تلفني، ايميل، مکالمات  رو در رو، سفارشات کالا، ارتباطات مربوط به امور مالی، خرید، فروش و غیره.. همه  از مواردي هستند که نياز به استفاده از انگليسي بازرگاني دارند.

سرفصل های دوره:

 1. قواعد بازاریابی بین الملل
 2. قراداد های خرید و فروش
 3. برنامه ریزی فروش
 4. مطالعات استراتژیک
 5. نگارش نامه های بازرگانی
 6. اصول و تشریفات گمرکی و ترخیص کالا
 7. مدیریت استرس
 8. اثر فرهنگ بر تجارت بین الملل
 9. مدیریت ارتباط با مشتری
 10. مدیریت زنجیره تامین


 مطالبی که این کتاب آموزش می دهد با  دنیای به سرعت در حال تغییر تجارت منطبق است و از آنجاییکه مطالب از منابع موثق  تجاری نظیر Financial Times، Business Week، Reuters و Institutional Investor  برگرفته شده است، زبان آموزان را در معرض مطالب تجاری معتبر قرار می دهد.

 هر فصل با یک پروژه تحقیقاتی به اتمام  می رسد که توسط مشاوران موفقی که در دنیای واقعی تجارت مشغول به کار هستند،  انجام شده است.

 نمونه هایی از مطالب آموزش داده شده به  شرح زیر می باشد:

 1.  خرید و فروش
 2.  روابط عمومی
 3.  تبلیغات و ارتباطات
 4.  منابع انسانی
 5.  رفتار سازمانی
 6.  رضایت شغلی

افزودن نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند*