جزئیات محصول

https://ariana-online.com/Images/ADV/interchange_Blue_200.png

آزمونهای طبقه‌بندی Interchange book2

عدم موجودی

دسته‌بندی‎‌‌:
اشتراک:
کلیه محصولات صرفا به صورت دانلودی ارائه می شوند.

حمد و سپاس ایزد منان را که با الطاف بیکران خود این توفیق را به ما ارزانی داشت تا بتوانیم در راه ارتقای دانش زبان انگلیسی گام هایی هر چند کوچک برداشته و در انجام رسالتی که بر عهده داریم موثر واقع شویم .

امروزه مجموعه کتابهای Interchange، بعنوان مجموعه ای جذاب و معتبر  ، از پر مخاطب ترین مجموعه های آموزشی زبان انگلیسی، همواره مورد توجه زبان آموزان، اساتید، سازمانها و ارگانهای خصوصی و دولتی  در ایران بوده است.

 عدم وجود آزمونهای طبقه بندی شده استانداردی که پاسخگوی نیازهای زبان آموزان و اساتید باشد، ما را بر آن داشت تا اقدام به گرد آوری ،تدوین و انتشار این مجموعه کم نظیر بنماییم.

مجموعه ای که پیش روی شماست، مجموعه آزمونهای طبقه بندی شده ای  بر اساس هر درس است که جهت استفاده تمامی افرادی که بنحوی با کتابهای Interchange نسخه سوم در ارتباط هستند، منتشر شده است.

در این مجموعه برای هریک از 16 درس تعداد 30 سوال  در نظر گرفته شده است که شامل سه سوال  Listening،  هشت سوال Vocabulary ، شانزده سوالGrammar و سه سوال Reading می باشدکه جوابهای صحیح و متن سوالات Listeningدر پایان کتاب درج گردیده است.

این مجموعه به همراه یک سی دی صداهای سوالات Listening در اختیار علاقمندان قرار گرفته است .

در خاتمه با امید به سودمندی و توفیق این اثر، از اظهار نظرو راهنمایی  عموم علاقمندان، به ویژه استادان ارجمندی که آموزش زبان انگلیسی را به صورت حرفه ای دنبال می کنند، استقبال می کنیم.

سوالات متداول

سوالات کاربران درباره این برنامه

از آنجا که بسترهای اینترنتی در حال حاضر گسترش پیدا کرده‌اند، شرکت آریانا در جهت کاهش هزینه‌های تولید، بسته بندی و ارسال، امکان دانلود اینترنتی را از طریق سرورهای شرکت فراهم آورده است. بنابر این پس از سفارش محصول از طریق سایت شرکت آریانا، یک شماره سریال دریافت خواهید کرد و می توانید فایلهای نصب برنامه را از طریق منوی پشتیبانی و از طریق بخش دانلود نسخه های اینترنتی دانلود، نصب و استفاده نمایید.
تمامی کتابها به صورت دیجیتالی و نرم‌افزاری در برنامه‌های آموزشی وجود دارند. بنابر این از نظر ما نیازی به تهیه نسخه کاغذی آنها ندارید، مگر آنکه خودتان نسبت به تهیه آن اقدام نمایید.

افزودن نظر

لطفا ابتدا وارد شوید و سپس نظر خود را ارسال نمایید ورود

 مشاوره تلفنی