داستان موفقیت

هیچ فرصتی از دست نمی‌رود
مگر آنکه ما به دنبال آن نباشیم.

باور ما در شرکت آریانا در درازای 25 سال فعالیت مستمر: هر چالشی در کار، فرصتی است برای اثبات قدرت خلاقیت و انعطاف پذیری ما در پیش رفتن به سوی هدف.

در دل شهری پر جنب و جوش و مملو از تغییرات فناوری، شرکت آریانا داده اندیشه یک داستان شگفت‌انگیز و زیبا را آغاز کرد. مدیران این شرکت، همچون قهرمانان داستانی حماسی، با دیدگاهی پیشرو و ایده‌آل‌گرا، به رهبری آرمان‌های فراوانی در زمینه تولید نرم‌افزارهای آموزشی و کتب الکترونیکی پرداختند.

در ابتدا، آن‌ها یک ایده ناب را به عنوان داستانی کوچک ولی با ارزش شروع کردند. آرمانی از آموزش زبان انگلیسی در تمام دنیا، که بتواند گامی اساسی در راستای آموزش و یادگیری زبان‌ها بردارد. به نام "انگلیسی بدون توقف"، این پروژه به سرعت تبدیل به یک سفر جادویی و پر از چالش‌ها شد.

مدیران با تعهد و ایمان به این آرمان، هر روز با دقت و همت بالا، به ساخت و توسعه این نرم‌افزار متمرکز شدند. آن‌ها همچون نقاشان ماهر، هر جزئی را با دقت و آرمان ترسیم کردند. اما این راه پر از پیچیدگی‌ها و چالش‌های فراوان بود. آن‌ها با مشکلات فنی، نقص‌ها و خطاها روبرو شدند. اما هر برخورد با چالش به یک درس تبدیل شد و آن‌ها با همت و اراده، مشکلات را پشت سر گذاشته و به پیشرفت مطلوبی دست یافتند.

داستان آریانا داده اندیشه همواره پر از جشنواره‌ها و افتخارات بود. آثار زیبایی که نه تنها در داخل کشور بلکه در جشنواره‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی نیز به موفقیت‌هایی ناگهانی رسیدند. تقدیرنامه‌ها و جوایز، همچون مدال‌هایی از دنیای دیجیتال، نشان از پیروزی و سخت‌کوشی مدیران بود.

همچنان که داستان آریانا داده اندیشه در حال ادامه است، مدیران با همت بالا، ایده‌های نوآورانه و پیشروی در عرصه فناوری و آموزش، ادامه می‌دهند. این داستان یک پروژه نهایی نیست، بلکه یک سفر جاودانه و همیشگی است که توسط مدیران آریانا داده اندیشه با عشق و ایمان، ادامه خواهد یافت.

143
Products
9
Awards and Honors
972718
Users
98
Our corporate clients
Mobile Application Picture icon-youtube-play
shape-2.svg
shape-3.png
شکل 3
shape-1.png
Learn English from basic to advanced in just 5 months.

This video may change your life forever.

Make your decision and start learning English once and for all,
You will see that you need it every day
We have given you the best conditions to just start

Speak English like a diplomat
assets/images/testimonial/70/artist-testimonial-avatar-01.jpg

A few years ago, I was hired by a company and because I didn't have the chance to go to class, I accidentally got acquainted with the non-stop English product and Ariana company, and I was able to get a job promotion and go to the commercial department.

Rosha from Tehran
/ Student

"I am a language teacher and I always tell my students that if they want to improve their conversation in the language, they must experience the non-stop English conversation simulator. It is unique and practical..."

4.5

توسط 235000+ کاربر

assets/images/testimonial/70/artist-testimonial-avatar-02.jpg

I went on a trip abroad with my parents and had a headache, as soon as I returned with a lot of inquiries, I met the non-stop English package. From that time until now, whoever wants a language package, my suggestion is only Aryan

Roham from Tehran
/ immigrant
shape-2.svg
shape-3.png
شکل 3
nwesletter-shape-2.png
We grow together

Dear learners, enjoy our products

Dear users and learners can enjoy our products and services. We can help you develop and grow to the best of your ability.

Educational products of Ariana company
 مشاوره تلفنی