با ArianaTalk زبان انگلیسی را 5 برابر سریعتر بیاموزید

ArianaTalk یک معلم زبان مجهز به هوش مصنوعی است. مهارت های گفتاری، شنیداری، نوشتن و تلفظ خود را تقویت کنید و 5 برابر سریع تر یاد بگیرید!

با این روش شما تمرین می کنید:

Listening 
Speaking 
Reading 
Writing 
همین حالا شروع کنید
شکل 3
می خواهید زندگی خود را متحول کنید؟

ما زبان آموزان ،مصمم برای یادگیری هستیم.

این محصول واقعا شگفت انگیزه

شگفت‌انگیزترین چیزی که تا بحال برای تقویت مهارت‌های زبانی خودم دیدم، ممنون از تیم آریانا که ابزاری بسیار مناسب و مؤثر رو درست کردن. پشتیبانی‌شون هم خیلی خوبه و سریع پاسخ میدن و خیلی مودبانه برخورد می‌کنن. یکی از امکانات خوب دیگش هم اینه اجازه تست رایگان میدن.

رویا کاظمی
/زبان آموز

اعتماد بنفسم خیلی بیشتر شده

بازخوردی که می گیرمو خیلی دوس دارم، واقعاً احساس می‌کنید دارید با یک فرد واقعی صحبت می کنید. اینکه موقعیتها و سناریوهای منتوع و مختلف هم داره، باعث می‌شه کاربر احساس خستگی نکنه. می‌تونم خودمو ببینم که از هر یک از نقش‌آفرینی‌های مختلف در زندگی واقعیم استفاده می‌کنم. مطمئناً با این روش اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت.

محمد ناظری
/ دانشجوی کامپیوتر

هوش مصنوعی بسیار کمک میکنه

پدر و مادرم من دارن انگلیسی رو خودشون یاد می گیرن. الان از گوگل ترنسلیت و برخی کتاب های پایه و سایتهای اینترنتی استفاده می‌کنن و در حد گفتن چند جمله ساده و کلمات انگلیسی رو یاد گرفتن، اما طبق معمول با صحبت کردن مشکل دارن. من به دنبال محصولی بودم که به اونا کمک کنه صحبت کنن و خوشحالم که آریانا تاک رو پیدا کردم. من خودم امتحانش کردم، خیلی سرگرم کنندست و ردپای هوش مصنوعی در اون بسیار واقعی بنظر می‌رسه. به پدر و مادرم که خیلی کمک کرده!

روشنک مخبری
/ کارمند

برای مرور چیزای که یادم رفته عالیه

جالبه که این برنامه توسط هوش مصنوعی تولید شده. من می‌تونم هر زمان که بتونم و بخوام، به صورت روزانه تمرین کنم. من بخش بزرگی از دانش زبانی خودم رو در طول سال‌ها از دست داده بودم، اما الان می‌تونم احساس کنم که از طریق ArianaTalk دوباره بهتر شدم. حتما توصیه می کنم اونو امتحان کنید.

ناصر فرزین
/ دانشجو

خیلی برنامه منحصر به فردیه

ArianaTalk عالیه! نسبت به برنامه‌های سنتی‌تر یادگیری زبان، بسیار منحصربه‌فرد و بی‌نظیره و تنظیمات بسیار واقعی‌تری برای تمرین مهارت‌های لغت و دستور زبان در اختیار شما قرار می‌ده. برای تمام کسانی که می‌خوان زبان انگلیسی رو به سرعت یاد بگیرن، ضروریه.

روژین توانا
/ دانشجو

بهترین طرح را انتخاب کنید

همه طرح‌ها را مطالعه کنید و یا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برنزی

مشخصات

روزانه 30 مکالمه

ترجمه فارسی

تصحیح گرامری جملات کاربر

امکان درخواست متن پیشنهادی

پشتیبانی 24/7

مکالمه کاملا تعاملی و نامحدود با ربات هوشمند با موضوعات متنوع

200,000   تومان

3 ماهه

ویژه

نقره‌ای

مشخصات

روزانه 40 مکالمه

ترجمه فارسی

تصحیح گرامری کاربر

امکان درخواست متن پیشنهادی

پشتیبانی 24/7

مکالمه کاملا تعاملی و نامحدود با ربات هوشمند با موضوعات متنوع

550,000   تومان

6 ماهه

طلایی

مشخصات

روزانه 50 مکالمه

ترجمه فارسی

تصحیح گرامری کاربر

امکان درخواست متن پیشنهادی

پشتیبانی 24/7

مکالمه کاملا تعاملی و نامحدود با ربات هوشمند با موضوعات متنوع

2,100,000   تومان

1 ساله

about
همه چیز با هوش مصنوعی آریانا

تمرین تعاملی صحبت کردن به بهترین روش و بالاترین بازخورد

بله، ArianaTalk با موتور GPT، علاوه بر امکان گفتگوی متنی، امکان صحبت کاملا تعاملی و دوطرفه به شما می‌دهد.
یکی از امکانات و قابلیتهای ویژه‌ای که در ArianaTalk قرار دادیم، اینه که هر جا شما به کمک احتیاج پیدا کردین، با یک کلیک ساده، بهتون پیشنهادهای مختلفی رو میده و راهنماییتون می‌کنه از چه جمله‌ای می‌تونید استفاده کنید.
با یک کلیک ساده می‌تونید بازخورد فوری از صحبتی که کردین رو بگیرین و از لحاظ گرامری جمله شما رو تحلیل می‌کنه و جمله صحیح رو به شما نشون می‌ده.
برخلاف سایر برنامه های یادگیری زبان، ArianaTalk از پیشرفته‌ترین تکنولوژی هوش مصنوعی برای ایجاد تجربه یادگیری زبان تعاملی، سرگرم کننده و جذاب استفاده می کند. هوش مصنوعی به کاربران اجازه می‌دهد تا با رویکرد یادگیری فعالیت مستمر به ننیجه مطلوب برسند. ArianaTalk سناریوهای زندگی واقعی را تقلید می کند که در آن کاربران با تعامل با افراد بومی یاد می گیرند.
ArianaTalk اشتراک رایگان با ویژگی‌های محدود و همچنین اشتراک پیشرفته ارائه می‌دهد که در این حالت بدون محدودیت، با ویژگی‌های پیشرفته‌تر ارائه می شود. ArianaTalk پیشرفته شامل گزینه‌های پرداخت ماهانه یا سالانه است.
بله، ما پلتفرمی را به مؤسسات آموزشی، سازمانها و ارگانها به صورت خاص ارائه می‌دهیم که در آن می توانند برای زبان آموزان خود اشتراک عمده خریداری کنند. برای اطلاعات بیشتر با آریانا در تماس باشید.
 مشاوره تلفنی