جزئیات مقاله

Blog Image
زبان انگلیسی

5 نکته تخصصی برای یادگیری موثر زبان خارجی در خانه

  • 1401/12/01
  • 11782 بازدید‌

 

آیا اخیراً با آموزش الکترونیکی شروع کرده اید؟ آیا برای یک دوره کلاس مجازی ثبت نام کردید؟ حتما است متوجه شده باشید که یادگیری از خانه با حضور در آموزشگاه های زبان متفاوت است. با این حال، با روش درست و ابزارهای مناسب می تواند یک گزینه بسیار انعطاف پذیر و کارآمد باشد. کارشناسان تعلیم و تربیت ما 5 نکته برتر را برای یادگیری موثر در خانه رو برای شما پیشنهاد می کنند:

 

تصمیم بگیرید که می خواهید از کدام اتاق برای مطالعه استفاده کنید. توصیه می شود که فضای راحتی با نور طبیعی را انتخاب کنید، جایی که می توانید بدون مزاحمت یاد بگیرید. در حالت نشسته و ترجیحا روی میز یا مبل باشید، شانه ها را عقب بدید و قوز نکنید. برای جلوگیری از حواس پرتی و افزایش بهره وری، فقط مواد مورد نیاز خود را روی میز خود بگذارید.

5 نکته تخصصی برای یادگیری موثر زبان خارجی در خانه

 

علاوه بر کار و سایر تعهدات، برنامه ریزی ساده زمانی برای یادگیری زبان می تواند بشدت مفید باشد. یادگیری از خانه امکان انعطاف پذیری را فراهم می کند و نیازی به طی کردن زمان رفت و آمد و … اضافی نیست. وقتی می خواهید یک زبان را بیاموزید، حتما برنامه مشخص در روند روزانه خود داشته باشید. اختصاص دادن زمان مطالعه در هر هفته، به شما امکان می دهد مرتباً پیشرفت کرده و روی اهداف خود تمرکز کنید. آیا شما ترجیح می دهید صبح بخوانید؟ یا اگر درست قبل از خواب درس بخوانید همه چیز را بهتر به خاطر می آورید؟ اگر دانستن اینکه چقدر باید برای فعالیت های خاص یادگیری اختصاص دهید مشکل است، همیشه می توانید از مربی خود راهنمایی بخواهید! به راهنمایی ها در وب سایت شرکت آریانا اعتماد کنید!

5 نکته تخصصی برای یادگیری موثر زبان خارجی در خانه

 

از قبل برنامه ریزی کنید – گام به گام. این که آیا هدف شما گذراندن یک امتحان زبان است، روان صحبت کردن یا رسیدن به سطح خاصی، مشخص و شفاف کردن هدفتان به شما خیلی کمک خواهد کرد. تعیین اهداف به شما کمک می کند تا مهارت های خود را به طور مداوم ارتقا دهید و در نتیجه به یک روش موثر و انگیزنده به هدف بلند مدت خود برسید.  شرکت آریانا شما به شما کمک می کند اهداف شخصی خود را مشخص کنید.

5 نکته تخصصی برای یادگیری موثر زبان خارجی در خانه

 

دلیل خودتان را برای یادگیری زبان جدید مشخص کنید. اگر دلیل آن را می دانید، آن را بنویسید و قابل مشاهده کنید. آیا دوست دارید برای آموزش و ارتقا بیشتر خود به زبان انگلیسی مسلط باشید؟ آیا کسب و کار شما می خواهد وارد بازار جدیدی شود و یک فروشنده چند زبانه مورد نیاز است؟ یا نیازی به قبولی در آزمون زبان برای دانشگاه دارید؟ صرف نظر از دلیل، مهم است که آن را تصدیق کنید و انگیزه خود را مرتباً به خود یادآوری کنید. به پیشرفت خود افتخار کنید و به ازای رسیدن به هر هدف واسطه ای به خود پاداش دهید. نیت خود را به همکلاسی ها و مربیان خود اعلام کنید.

5 نکته تخصصی برای یادگیری موثر زبان خارجی در خانه

 

پیگیری دوره های آموزش زبان با استفاده از ابزارهای مناسب آسان تر می شود. آیا ترجیح می دهید در یک کلاس مجازی با همان مربی و همکلاسی ها، آموزش حضوری داشته باشید یا به صورت جداگانه با یک لابراتوار آموزش زبان کار کنید؟ یا تمرینات تعاملی را در گوشی های هوشمند خود تنظیم می کنید که متناسب با سطح شما باشد؟ ترکیب آنها چگونه است؟ این انتخاب تو است

 

 

ما در شرکت آریانا همه نکات آموزشی را بررسی کرده ایم. مدرسین و کارشناسان آموزشی ما بارها و بارها نیازسنجی و بررسی کرده اند و تمام نیازهای لازم برای آموزش زبان از راه دور را در مجموعه های  آموزشی انگلیسی بدون توقف قرارداده اند.
ما تمام شیوه های صحیح و کارآمد سنتی و جدید را باهم ترکیب کرده ایم.

منبع: دپارتمان آموزش

اشتراک این پست

نظرات(0)

فکر خود را اینجا بگذارید

لطفا ابتدا وارد شوید و سپس نظر خود را ارسال نمایید ورود

 مشاوره تلفنی