جزئیات محصول

https://ariana-online.com/Images/ADV/Tactics_book_Expanding_new_A5_200.png

ترجمه متون Tactics - Expanding

عدم موجودی

دسته‌بندی‎‌‌:
اشتراک:
کلیه محصولات صرفا به صورت دانلودی ارائه می شوند.

حمد و سپاس ایزد منان را که با الطاف بیکران خود این توفیق را به ما ارزانی داشت تا بتوانیم در راه ارتقای دانش زبان انگلیسی گام هایی هر چند کوچک برداشته و در انجام رسالتی که بر عهده داریم موثر واقع شویم .
امروزه مجموعه کتابهای Tactics for listening ، بعنوان مجموعه ای جذاب و معتبر ، از پر مخاطب ترین مجموعه های آموزشی زبان انگلیسی برای تقویت شنیداری ، همواره مورد توجه زبان آموزان، اساتید، سازمانها و ارگانهای خصوصی و دولتی در ایران بوده است.
از آنجا که در این کتاب، تمرینهای بسیاری برای تقویت شنیداری و درک مطلب ارائه شده و متون این تمرینها ، برای اکثر ایرانیانی که آشنا به زبان نیستند، سخت به نظر می رسید برآن شدیم که ترجمه این متون در اختیار علاقمندان قرار گیرد.
در این مجموعه برای هریک از 24درس به طور تقریبی 6 متن وجود دارد که همگی ترجمه شده اند.
در خاتمه با امید به سودمندی و توفیق این اثر، از اظهار نظر و راهنمایی عموم علاقمندان، به ویژه استادان ارجمندی که آموزش زبان انگلیسی را به صورت حرفه ای دنبال می کنند، استقبال می کنیم.
سوالات متداول

سوالات کاربران درباره این برنامه

از آنجا که بسترهای اینترنتی در حال حاضر گسترش پیدا کرده‌اند، شرکت آریانا در جهت کاهش هزینه‌های تولید، بسته بندی و ارسال، امکان دانلود اینترنتی را از طریق سرورهای شرکت فراهم آورده است. بنابر این پس از سفارش محصول از طریق سایت شرکت آریانا، یک شماره سریال دریافت خواهید کرد و می توانید فایلهای نصب برنامه را از طریق منوی پشتیبانی و از طریق بخش دانلود نسخه های اینترنتی دانلود، نصب و استفاده نمایید.
تمامی کتابها به صورت دیجیتالی و نرم‌افزاری در برنامه‌های آموزشی وجود دارند. بنابر این از نظر ما نیازی به تهیه نسخه کاغذی آنها ندارید، مگر آنکه خودتان نسبت به تهیه آن اقدام نمایید.

افزودن نظر

لطفا ابتدا وارد شوید و سپس نظر خود را ارسال نمایید ورود

 مشاوره تلفنی