جزئیات محصول

https://ariana-online.com/images/products/Ielts_complete_200X200.png

آموزش زبان انگلیسی Complete IELTS

399,000 تومان

دسته‌بندی‎‌‌:
اشتراک:
کلیه محصولات صرفا به صورت دانلودی ارائه می شوند.

آزمون آیلتس پراستفاده ترین آزمون مهارت سنجی زبان انگلیسی است. در سال پیش دو میلیون آزمون آیلتس برگزار شده است.شرکت در آزمون آیلتس راهگشای فرصت های بسیاری است. 

مدرک آیلتس برای زندگی، تحصیل و کار در ۱۳۵ کشور جهان به کار می آید.

 بیش از ۸۰۰۰ سازمان، شامل موسسات دولتی، آموزشی و شغلی – از جمله بیش از ۳۰۰۰ موسسه و دوره آموزشی در ایالات متحده آمریکا – پذیرای مدرک آیلتس هستند. 

همچنین مدرک آیلتس در کشورهایی که در امور مهاجرین از آن استفاده می کنند، تنها مدرک مورد قبول برای مهاجرت به حساب می آید.

آزمون آیلتس طراحی شده است تا به شما کمک کند از زبان انگلیسی در زندگی جدید خود خارج از ایران استفاده کنید.

در زمانی کمتر از سه ساعت، این آزمون مهارت‌های شما را در گوش دادن، خواندن، نوشتن و مکالمه می سنجد. 

بهترین روش برای سنجش مهارت‌های مکالمه، صحبت رو در روست و آیلتس یکی از شناخته‌شده‌ترین آزمون‌هایی است که از روش مکالمه رو در رو برای سنجش مهارت‌های ارتباطی استفاده می کند.

 

اين بسته آموزشي در 3 سطح و بر اساس کتاب های Ielts Complete  براي كاربران فارسي زبان طراحی شد كه از نرم‌افزاري هوشمند و كاملا ايراني براي شبيه سازي مكالمه با كامپيوتر بهره‌مند گرديد.

 دوره آموزش زبان انگلیسی پیشرفته آیلتس که پس از سال‌ها تحقیق و پژوهش، منتشر شد، شرکت‌کنندگان را قادر می‌سازد که در شرایط امتحان واقعی قرار گیرند.

این بسته آموزشی ، جزء مجموعه ای جدید جهت آماده سازی داوطلبان آزمون «آیلتس» می باشد‏.‏ به بهترین شکل ممکن، تمرینات کلاسی امروزی را با موضوعات جوان پسند و جذاب ‏(‏مهیج‏)‏ ترکیب می نماید‏.‏ به گونه ای طراحی شده که «تفکر پرسش گر» را برای آزمون «آیلتس» به داوطلبان معرفی می کند‏.‏ راهکارها و مهارت هایی عرضه می کند که دانشجویان را در مسیر کسب بالاترین امتیاز در تمام قسمت های آزمون، راهنمایی خواهد نمود‏.‏
...

copy of Complete IELTS page

مجموعه نرم افزار Complete Ielts که دارای سه کتاب می‌باشد، برای افرادی است که  قصد دارند نمره‌های مشخصی را در آزمون آیلتس کسب نمایند.
 
تصویر دوره
نمره 4 تا 5

Complete Ielts 1

  کتاب Complete Ielts Bands 4-5 برای افرادی است که قصد دارند نمره ای بین 4 تا 5 در آزمون آیلتس کسب نمایند.
تصویر دوره
نمره 5 تا 6.5

Complete Ielts 2

  کتاب Complete Ielts Bands 5-6.5 برای افرادی است که قصد دارند نمره ای بین 5 تا 6.5 در آزمون آیلتس کسب نمایند.
تصویر دوره
نمره 6.5 تا 7.5

Complete Ielts 3

  کتاب Complete Ielts Bands 6.5-7.5 برای افرادی است که قصد دارند نمره ای بین 6.5 تا 7.5 در آزمون آیلتس کسب نمایند.
این مجموعه که در قالب 30درس زبان آموز را راهنمایی خواهد نمود.

در واقع این نرم افزار که بر اساس کتابهایی که توسط نویسندگانی از دانشگاه کمبریج تدوین و تألیف شده است، یکی از به‌روزترین منابع آموزش کلاسی آزمون آیلتس است که تمامی 4 مهارت مورد نیاز این آزمون را مورد بررسی، تمرین و آموزش قرار می‌دهد. همچنین سرتاسر کتاب پر است از تمریناتی که به زبان‌آموزان اجازه می‌دهد میزان تسلط و آمادگی خود را برای آزمون بسنجند.
 
نکات کلیدی
– مجموعه Writing کامل که تمامی مهارت‌های نوشتاری مورد نیاز برای این بخش آزمون را به زبان‌آموز آموزش می‌دهد.
– بخش منابع زبان که نکات گرامری و لغات بسیاری را به همراه مثال توضیح می‌دهد.
– بخش‌های جمع‌بندی و مرور که در پایان هر دو فصل آورده شده و به مرور لغات و نکات گرامری دروس گذشته و همچنین سنجش میزان پیشرفت زبان‌آموزان می‌پردازد.
– مجموعه Speaking کامل که تمامی مهارت‌ها و نکات لازم برای این بخش از آزمون را مورد تمرین و آموزش قرار می‌دهد. – نمونه آزمون جامع آیلتس که در انتهای کتاب قرار داده شده است.

 

علاوه بر کتاب های complete IELTS کتابهای "لغات کاربردی در آیلتس" و "گرامر در آیلتس" و همچنین مجموعه کتاب های آزمون های آیلتس 1-9 در این مجموعه برای علاقمندان تهیه گردیده است.
 

 

گرامر و لغات آیلتس

برنامه آموزشی گرامر و لغات مورد نیاز برای آزمون IELTS بر اساس دو کتاب با همین عنوان تهیه شده است و به آن امکانات چند رسانه ای اضافه گردیده است. بنابراین شما با استفاده از این برنامه، امکان دسترسی به کلیه صفحات این مجموعه را بصورت دیجیتالی خواهید داشت، از امکانات دیگر برنامه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

ویژگی کتاب Cambridge English Grammar for IELTS

ساختار، تنظیم و گردآوری مطالب: کتاب Grammar for IELTS شامل ۲۵ درس گوناگون و جذاب است که پس از اتمام هر درس یک بخش به نام Test Practice برای سنجش میزان یادگیری آورده شده است و تمام این درس ها به دو سیستم General و Academic تقسیم شده است.
تمرین‌های متنوع از آزمون‌های آیلتس عمومی و آکادمیک: این کتاب دارای تمرین های متنوعی از آزمون های آیلتس جنرال و آکادمیک است که تکنیک های مرتبط به هر مبحث را در قالب سوالاتی به داوطلبین ارائه می دهد.
مثال ها و توضیحات برای فهم عمیق تر و بیشتر: داوطلبان با این رویکرد میتوانند هر مطلب نامفهوم و سخت فهم را از طریق مثال ها و توضیحات گوناگون فرا بگیرند و تا مدت زمان طولانی در ذهن خود نگه دارند. لازم به ذکر است کلیه تمرین ها بر اساس استاندارد تعریف شده در آزمون آیلتس می باشد که خود موجب تقویت زبان شخص می گردد.

تصویر دوره
گرامر آیلتس

Grammar for Ielts

  این کتاب سعی کرده است به مطالب گرامری هر دو نوع آزمون آیلتس (یعنی آکادمیک و جنرال) بپردازد.

 • آموزش گرامر مورد نیاز آزمون IELTS
 • حاوی تمامی نکات گرامری مورد نیاز آزمون IELTS
 • تقویت مهارتهای شنیداری همزمان با آموزش گرامر
 • شامل توصیفات گرامری شفاف و بی نظیر با مثالهای بی شمارشامل تمرین های بسیار زیاد Reading, Writing و Listening برای هر دو آزمون عمومی و آکادمیک
 • این مجموعه، تمامی نکات گرامری مورد نیاز برای آزمون IELTS را به صورت کاملا مفهمومی ارائه می نماید و این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا گرامر را با جملاتی مربوط به موقعیت های مختلف فرا بگیرید و از تستهای کاربردی بسیاری بهره مند گردید.

ویژگی کتاب آموزش لغات آیلتس کمبریج

زبان آموزان با وجود تنوع مطالب و موضوعات بی نظیر به راحتی می توانند در تمام زمینه ها با کلمات مرتبط آشنا شوند و در مهارت نوشتن نهایت استفاده را ببرند.
از سوی وجود بخش هایی برای تصحیح اشتباهات رایج داوطلبان، نکته ها و علائمی را بیابند که با استفاده از آن ها نقاط ضعف و اشتباهات خود را شناسایی نمایند و سعی در تصحیح آن ها بکنند.
داوطلبان می توانند هر سه مهارت خواندن و درک مفاهیم، نوشتن و شنیدن را چه در آزمون جنرال و چه آکادمیک با استفاده از این کتاب بهبود بخشند.
در این کتاب شما می توانید پس از مطالعه لغات انگلیسی، تمرین های مربوطه را انجام دهید و میزان یادگیری خود را بسنجید.

لغات آیلتس

Vocabulary for Ielts

  کتاب Cambridge Vocabulary for IELTS بر روی کلمات و نحوه کاربرد آنها در موقعیت ها و متن های بسیار متنوع متمرکز است و به داوطلبان کمک می کند تا دایره لغاتشان را برای آزمون بهبود ببخشند.

 • آموزش لغات مورد نیاز آزمون IELTS
 • آموزش لغات جدید در قالب محتوای شنیداری
 • آزمونهای منظم جهت کنترل پیشرفت آموزش
 • نکات مفید کاربردی برای پشت سر گذاشتن موفق آزمون
 • ارائه تکنیکهای مدرن جهت فراگیری و به خاطر سپاری لغات مفید و کاربردی مورد نیاز
 • معرفی اشتباهات رایج در آزمون IELTS و ارائه راهکارهایی بر ای جلوگیری از بروز آنها

از موضوعات بارز کتابCambridge Vocabulary for IELTS می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رشد و بزرگ شدن
 • توسعه و ارتقای جسم و ذهن
 • فیت نگه داشتن بدن
 • سبک های گوناگون زندگی
 • زندگی دانشجویی
 • ارتباطات موثر با دیگران
 • توریسم و سفرکردن
 • عصرها و دوره های مختلف
 • دنیای طبیعی
 • رسیدن و سفر کردن به فضا و سیاره های گوناگون
 • طراحی و نوآوری
 • فن آوری اطلاعات
 • دنیای مدرن
 • شهرسازی

آیا لهجه بر نمره بخش Speaking آیلتس تأثیر می‌گذارد؟

سوالات متداول

سوالات کاربران درباره این برنامه

از آنجا که بسترهای اینترنتی در حال حاضر گسترش پیدا کرده‌اند، شرکت آریانا در جهت کاهش هزینه‌های تولید، بسته بندی و ارسال، امکان دانلود اینترنتی را از طریق سرورهای شرکت فراهم آورده است. بنابر این پس از سفارش محصول از طریق سایت شرکت آریانا، یک شماره سریال دریافت خواهید کرد و می توانید فایلهای نصب برنامه را از طریق منوی پشتیبانی و از طریق بخش دانلود نسخه های اینترنتی دانلود، نصب و استفاده نمایید.
تمامی کتابها به صورت دیجیتالی و نرم‌افزاری در برنامه‌های آموزشی وجود دارند. بنابر این از نظر ما نیازی به تهیه نسخه کاغذی آنها ندارید، مگر آنکه خودتان نسبت به تهیه آن اقدام نمایید.
 1. مصطفی نیک‌سرشت

  با تشکر، مقاله بسیار مفیدی بود.

  1402/06/13 19:12:49
  | پاسخ

افزودن نظر

لطفا ابتدا وارد شوید و سپس نظر خود را ارسال نمایید ورود

 مشاوره تلفنی