Product Detail

https://ariana-online.com/images/products/cafeBook2_3D1.png

café crème2

4.99$

Category:
Share:
All products are only available for download.

حمد و سپاس ایزد منان را که با الطاف بیکران خود این توفیق را به ما ارزانی داشت تا بتوانیم در راه ارتقای دانش زبان فرانسه گام هایی هر چند کوچک برداشته و در انجام رسالتی که بر عهده داریم موثر واقع شویم .

امروزه مجموعه کتابهای  Café Crème ، بعنوان مجموعه ای جذاب و معتبر ، از پر مخاطب ترین مجموعه های آموزشی زبان فرانسه  برای تقویت چهار مهارت ، همواره مورد توجه زبان آموزان، اساتید، سازمانها و ارگانهای خصوصی و دولتی در ایران بوده است.

از آنجا که در این کتاب، گرامر(دستور زبان) ارائه شده و متون آنها ، برای اکثر ایرانیانی که آشنا به زبان نیستند، سخت به نظر می رسید برآن شدیم که ترجمه این دستور زبان در اختیار علاقمندان قرار گیرد.

در این مجموعه برای هریک از 16درس متن وجود دارد که همگی ترجمه شده اند.

سوالات متداول

سوالات کاربران درباره این برنامه

از آنجا که بسترهای اینترنتی در حال حاضر گسترش پیدا کرده‌اند، شرکت آریانا در جهت کاهش هزینه‌های تولید، بسته بندی و ارسال، امکان دانلود اینترنتی را از طریق سرورهای شرکت فراهم آورده است. بنابر این پس از سفارش محصول از طریق سایت شرکت آریانا، یک شماره سریال دریافت خواهید کرد و می توانید فایلهای نصب برنامه را از طریق منوی پشتیبانی و از طریق بخش دانلود نسخه های اینترنتی دانلود، نصب و استفاده نمایید.
تمامی کتابها به صورت دیجیتالی و نرم‌افزاری در برنامه‌های آموزشی وجود دارند. بنابر این از نظر ما نیازی به تهیه نسخه کاغذی آنها ندارید، مگر آنکه خودتان نسبت به تهیه آن اقدام نمایید.

Add Review

Please Login and then leave a comment. Login

 مشاوره تلفنی