Product Detail

https://ariana-online.com/Images/Products/BoxVR2.png

VR aplication

Out of Stock

Share:
All products are only available for download.

 مجوز  انتشار نرم افزار

 

تصور موقعيت مواجه شدن با يك فرد انگليسي زبان و  صحبت كردن با وي براي بسياري از دانش آموزان و دانشجويان ترس و دلهره را به  همراه داشته و دارد. اما آيا هنوز هم با تصور اين موقعيت مضطرب مي‌شويد

به ذهنتان اجازه دهید دنیای آینده را تجربه کند ----

دوست دارید برای یادگیری زبان به نقاط مختلف دنیا سفر کنید و در همان مکان زبان بومی شان را یاد بگیرید؟ با اپلیکیشن واقعیت مجازی آموزش زبان آریانا، آموزش زبان های مختلف را در دنیایی شبیه سازی شده فرا بگیرید.

واقعیت مجازی مانند دیدن رویا با چشمانی باز است.

تکنولوژی واقعیت مجازی (VR) جدیدترین و جذابترین سیستم یادگیری زبان در دنیا می باشد. با این تکنولوژی دنیای واقعی برای شما شبیه سازی می شود و به جای اینکه تصاویر، متن ها و… برای یادگیری زبان در اختیارتان قرارگیرد، شما را به درون این تصاویر می برد و با حضور در یک دنیای شبیه سازی شده، تجربه منحصر به فردی از یادگیری را برایتان ایجاد می کند. تکنولوژی واقعیت مجازی تنها به گزینه‌های سرگرم کننده محدود نیست، بلکه به شما این امکان را می‌دهد تا در کنار سرگرمی، مهارت‌های دیگر از جمله یادگیری زبان های مختلف را نیز تقویت کنید.

Vr english

واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، آینده دنیای ماست

VR Location


در اپلیکیشن واقعیت مجازی آموزش زبان آریانا از طریق شبیه‌سازی‌هایی که با VR انجام می‌شود؛ آموزش برای مخاطب بسیار جذابتر و آسانتر خواهد بود. به این صورت که زبان‌آموز با استفاده از هدست VR، وارد محیطی شبیه سازی شده و مثلا انگلیسی زبان می‌شود و با تعامل با افراد بومی انگلیسی زبان در آن محیط، آموزش می‌بیند. پلتفرم آریانا یک پلتفرم تعاملی است و زبان آموز یک سیستم آموزشی تعاملی را تجربه می کند که در آن فرد با قرار گرفتن در محیط ها و شرایط مختلف و تجربه ی نزدیک به واقعیت، قادر خواهد بود در تعامل با محیط یادگیری فعالانه ای داشته باشد که این امر موجب تقویت چشمگیر مهارت های زبانی افراد می شود.

ما با الهام از رویاهای شما دنیایی مجازی خلق می کنیم

تا رویاهایتان را در آن تجربه کنید

Robo Web

اپلیکیشن واقعیت مجازی زبان آریانا شامل دو بخش است:

یک ربات معلم هوشمند که به تدریس مباحث درسی می پردازد . در این بخش شما در شرایط واقعی مانند رزرو هتل ، صحبت کردن بافروشنده یک فروشگاه، سفارش غذا در رستوران و تاکسی گرفتن قرار می گیرید ، در هر یک از این شرایط شخصی با شما صحبت می کند و شما براساس لیستی از پاسخ های احتمالی پیش رو با او ارتباط برقرار می کنید.

مکان ها و شهرهای شبیه سازی شده که شما و افراد دیگر می توانید در آنجا به صورت مجازی حضور یابید و به مکالمه صوتی آنلاین با یکدیگر بپردازید. در این سیستم هر شخص دارای یک آواتار سه بعدی مخصوص خود است. افراد می توانند یکدیگر را مشاهده کنند و به گفت گو بپردازند گویی در این مکان حضور دارند. آواتارها سه بعدی بوده و متحرکت هستند و می توانند واکنش های شخص صاحب آواتار را نمایش دهند.

با تکنولوژی واقعیت افزوده می توانید دنیایی منحصر به فرد را مشاهده کنید.

دوست دارید برای یادگیری زبان به نقاط مختلف دنیا سفر کنید و در همان مکان زبان بومی شان را یاد بگیرید؟

VR Tourism Web

با پلتفرم واقعیت مجازی آموزش زبان، در خانه بنشید و به کشورها و اماکن مختلف سفر کنید، می توانید در زیر برج ایفل ظاهر شوید و با یک نیتیو زبان فرانسه شروع به گفتگو کنید. به خیابان های لندن بروید و سوار در اتوبوس های قرمز با افراد مجازی حاضر در آن به گفتگو به زبان انگلیسی بپردازید. با اپلیکیشین واقعیت مجازی محصول تیم آریانا هم سفر به اماکن هیجان انگیز را تجربه کنید هم همزمان به یادگیری زبان موردعلاقه تان بپردازید.

می خواهید مکالمه صحیح خرید از فروشگاه ها یا رزرو هتل ها را یاد بگیرید؟

Robo2 Web

با اپلیکیشن واقعیت مجازی آموزش زبان آریانا می توانید در مکان مورد نظر به صورت مجازی حضور یابید و با کاراکتر هوشمند فروشنده حاضر در محیط به صورت آنلاین مکالمه کنید. با استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی، شرایط واقعی یک پروسه خرید از فروشگاه شبیه سازی شده و تمامی مکالمات سفارش و یا خرید را می توانید در این محیط یاد بگیرید. آواتار فروشنده با استفاده از هوش مصنوعی پاسخ های شما را بررسی و درستی یا غلط بودن مکالمه مثل تلفظ کلمات را چک می کند.

می خواهید یک مکالمه واقعی را تجربه کنید؟

Group Class Web

وارد محیط های شبیه سازی شده مختلف شوید و با افراد حاضر در آن به صورت انلاین مکالمه کنید و درباره موضوعات مختلف به زبان های مختلف گفت گو کنید. آیا تا به امروز برای یادگیری لغات سعی می کردید آن ها را از روی عکس یا نوشته حفظ کنید؟ حالا با اپلیکیشن واقعیت مجازی اموزش زبان محصول شرکت آریانا می توانید وارد محیط شبیه سازی شده شوید و تمامی اشیا، جانواران و…. را به صورت سه بعدی در مقابل خود مشاهده کنید و به یادگیری نام معادل انگلیسی، فرانسوی و …. آن ها بپردازید.

با خیال راحت به اینده سفر کنید جهانی را تصور کنید که کاملا از حقایق فیزیکی روزمره زندگی شما به دور است. شما می‌توانید در این جهان موازی، کار، بازی و استراحت کرده و حتی با افراد دیگر از سرتاسر این کره خاکی، ارتباط برقرار کنید. همچنین می‌توانید در این جهان در جمع‌های مختلف شرکت کنید، آثار هنری فوق‌العاده خلق نمایید و حتی درآمدزایی نیز داشته باشید. به‌طور خلاصه، می‌توانید هرکاری که تصور می‌کنید را به‌راحتی انجام دهید. این نیز یک رویای دور و دست‌نیافتنی نیست! شاید با خواندن این صحبت‌ها به دنیای سینما و کتاب‌ها فکر کرده باشید و گمان کنید که دست یافتن به چنین چیزی یک رویا باشد. اما این‌طور نیست. متاورس در حقیقت رویایی است که اگرچه تا پیش از این تنها در قصه‌ها وجود داشت، اما حالا به حقیقت پیوسته است. اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم، فناوری بلاک چین متاورس همچنان در دست توسعه قرار دارد، اما مفهوم این دنیای دیجیتالی به‌خوبی پیش‌رفته است و حتی می‌توان گفت که ریشه‌های آن به دهه‌های گذشته نیز بازمی‌گردد. نویسندگان علمی تخیلی و داستان‌های خیالی بر روی مفهوم متاورس کار کرده‌اند. آن‌ها به راهی برای پیش‌روی حتی فراتر از محدودیت‌ها فیزیکی دنیای کنونی فکر می‌کردند. این نویسندگان قصد داشته‌اند که بدین ترتیب افق‌های بی‌حد و مرزی را کشف کنند و هرروز احتمالات جدید و جذابی را به وجود آورند. فرقی ندارد که می‌خواهید قله‌های جدیدی از موفقیت دیجیتال را فتح کنید، دنیایی جدید را کشف کنید و یا به شیوه رمان‌ها با دوستان و اعضای خانواده خود ارتباط برقرار نمایید، متاورس تمام این کارها را برای شما امکان‌پذیر می‌کند.
سوالات متداول

سوالات کاربران درباره این برنامه

از آنجا که بسترهای اینترنتی در حال حاضر گسترش پیدا کرده‌اند، شرکت آریانا در جهت کاهش هزینه‌های تولید، بسته بندی و ارسال، امکان دانلود اینترنتی را از طریق سرورهای شرکت فراهم آورده است. بنابر این پس از سفارش محصول از طریق سایت شرکت آریانا، یک شماره سریال دریافت خواهید کرد و می توانید فایلهای نصب برنامه را از طریق منوی پشتیبانی و از طریق بخش دانلود نسخه های اینترنتی دانلود، نصب و استفاده نمایید.
تمامی کتابها به صورت دیجیتالی و نرم‌افزاری در برنامه‌های آموزشی وجود دارند. بنابر این از نظر ما نیازی به تهیه نسخه کاغذی آنها ندارید، مگر آنکه خودتان نسبت به تهیه آن اقدام نمایید.
 1. محمد نیسی

  آیا این محصول بر روی گوشیهای قدیمی کار می کند؟

  1402/05/18 17:49:46
  | Answer

  1. ادمین

   برای اجرای این اپلیکیشن، گوشی شما باید به تکنولوژی ژیروسکوپ مجهز باشد

   1402/05/18 17:52:19
 2. ادمین

  برای اجرای این اپلیکیشن، گوشی شما باید به تکنولوژی ژیروسکوپ مجهز باشد

  1402/05/18 17:52:19
  | Answer

 3. شیوابهرامی

  سلام چجوری می تونم این اپلیکیشن دانلود کنم؟

  1402/06/26 05:04:23
  | Answer

Add Review

Please Login and then leave a comment. Login

 مشاوره تلفنی